piątek, 25 maja 2012

Wielkie muzyczne show z udziałem TIËSTO i ŠKODY Citigo

Tiësto - światowej sławy didżej i producent poprowadzi muzyczne show, które odbędzie się 31 maja 2012 r., we wrocławskim klubie Eter. Organizatorem koncertu jest marka ŠKODA, a okazją jest wprowadzenie na rynek ŠKODY Citigo. Już teraz można wygrywać wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie.


W marcu tego roku "Najlepszy DJ wszechczasów" uświetnił wprowadzenie Citigo na rynek podczas międzynarodowych targów Motor Show w Genewie. Koncert w Polsce jest częścią międzynarodowej trasy Tiësto. DJ zagra również w Wielkiej Brytanii, Czechach, Niemczech, Francji i Włoszech.

Aż 1500 osób będzie miało okazję wygrać darmowe wejściówki na wyjątkowy koncert organizowany we Wrocławiu. Swój udział w konkursie można zgłaszać za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się na profilu SKODA AUTO Polska na Facebooku. Darmowe bilety na polski koncert Tiësto będzie można uzyskać również słuchając Radia Eska. W konkursach na antenie tej stacji do wygrania będą podwójne zaproszenia.

Zachęcamy do klikania w „Lubię to” na polskim profilu SKODA AUTO Polska i do zdobywania wejściówek na jedyne w Polsce show będące częścią Tiësto Meet Tour (Wrocław, Eter Club, 31 maja 2012 r.).

źródło: Skoda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz