wtorek, 25 września 2012

Premiery Mitsubishi - na żywo z Paryża!

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors przeprowadza internetową transmisję na żywo konferencji prasowej, podczas której firma zaprezentuje światową premierę: Mitsubishi Outlander PHEV – pierwszy na świecie seryjny samochód elektryczny typu SUV ze stałym napędem na cztery koła, stworzony na bazie uznanej na całym świecie technologii 4WD Mitsubishi.


Nowy Outlander Plug-in Hybrid EV (w skrócie “PHEV”) nie jest odmianą wersji napędzanej silnikiem spalinowym, ani tylko przykładem zastosowania dedykowanej technologii hybrydowej typu plug-in. Nowy pojazd będzie pierwszym samochodem seryjnym wytwarzanym przez popularnego producenta, który już od początku będzie budowany z uwzględnieniem układów napędowych typu ICE lub PHEV. Innowacyjny układ napędowy nowego Outlandera PHEV, obejmujący silnik elektryczny z przodu, silnik elektryczny z tyłu oraz silnik benzynowy/generator z przodu, daje możliwość pracy w trzech trybach – elektrycznym - Pure (dwa silniki elektryczne, 4WD, EV), hybrydowym szeregowym - Series (dwa silniki elektryczne, 4WD, tryb EV przy wsparciu ze strony generatora) i hybrydowym równoległym - Parallel (silnik spalinowy wspierany dwoma silnikami elektrycznymi napędzającymi wszystkie koła). System Mitsubishi Plug-in Hybrid umieszczony w nowym Outlanderze zapewni duży zasięg - około 880 kilometrów i bardzo niską emisję - poniżej 49 gramów CO2 na kilometr. Nowy Outlander, wyposażony w silniki spalinowe o mocy 150 KM: benzynowy o pojemności 2 litrów i Diesla o pojemności 2.2 litra wejdzie do sprzedaży na polskim rynku już w październiku tego roku a latem 2013 roku w polskich salonach Mitsubishi zadebiutuje Outlander PHEV.

Salon Samochodowy w Paryżu będzie również miejscem europejskiej premiery nowego modelu Mirage oraz zmodernizowanego modelu ASX.  Mitsubishi Mirage to globalny, nieduży samochód, który wyróżnia się najniższym zużyciem paliwa w tym segmencie, jest kompaktowy i łatwy w prowadzeniu. Nowy kompaktowy crossover o nazwie ASX z przeprojektowanym przednim pasem o płynniejszym obrysie oraz zmodernizowanym tylnym zderzakiem, odzwierciedla stopniową przemianę języka stylistycznego i wizualnej tożsamości Mitsubishi w kierunku wyrazistego designu zawierającego elementy typowe dla klasy premium.

Konferencja prasowa firmy Mitsubishi Motors Corporation rozpocznie się 27 września o godzinie 16:30 i można ją będzie obejrzeć na żywo za pośrednictwem strony www.mitsubishi-media.co.uk  w sekcji wideo lub na stronie:

www.ustream.tv/channel/mitsubishiuk . Na tym kanale można oglądać konferencję tylko za pośrednictwem komputera, iPada, iPhone’a lub urządzenia mobilnego z systemem Android.

Konferencję można także śledzić za pośrednictwem Facebooka pod adresem:

http://www.facebook.com/MitsubishiUK/app_196506863720166         
                                                
Można też pobrać aplikację Ustream na iPhone’a, iPada lub urządzenie mobilne z systemem Android i wyszukać na nim kanał Mitsubishi UK.

źródło: Mitsubishi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz