środa, 23 listopada 2011

CITROËN DS4 NAGRODZONY W PLEBISCYCIE ZŁOTA KIEROWNICA

Czytelnicy tygodnika Auto Świat wyłonili zwycięzców w sześciu kategoriach w prestiżowym plebiscycie Złota Kierownica. W kategorii „Kompakt” zwyciężył CITROËN DS4 – drugi model z linii DS. Jury przyznało także stauetkę Zielonej Kierownicy nowatorskiemu napędowi Hybrid4, zastosowanemu w CITROËNIE DS5.W tym roku w plebiscycie Złota Kierownica w kategorii Kompakt zwyciężył CITROËN DS4. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane przez czytelników tygodnika Auto Świat. Drugi model z
prestiżowej linii CITROËNA opatrzonej logo DS już wcześniej został okrzyknięty Najpiękniejszym Samochodem Roku w plebiscycie zorganizowanym przez Eurosport. Złota Kierownica cieszy tym bardziej, że została przyznana przez polskich czytelników.
Międzynarodowe jury składające się z uznanych dziennikarzy przyznało także nagrodę za najbardziej innowacyjne ekologiczne rozwiązanie. Zieloną Kierownicą nagrodzono innowacyjny napęd powstały z połączenia silnika wysokoprężnego i elektrycznego- Hybrid4. System ten pojawi się na polskim rynku wraz z wprowadzeniem CITROËNA DS5.

źródło:Citroen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz