środa, 15 stycznia 2014

Samochody FIAT z pełnym odliczeniem VAT

FIAT PROFESSIONAL rozszerzył swoją ofertę o model 500L PRO. Ten 4-osobowy samochód bez kraty oddzielającej przedział bagażowy jest czwartym samochodem w gamie FIAT PROFESSIONAL z fabryczną homologacją ciężarową N1, uprawniającą do pełnego odliczenia podatku VAT od zakupu auta oraz kosztów jego eksploatacji.

 

500L PRO jest dostępny w bogatej wersji wyposażenia „POP" oraz w dwóch wariantach silnikowych. Klient może wybierać między silnikiem benzynowym 1.4 16v FIRE, generującym moc 95 KM i moment obrotowy 127 Nm, a Dieslem 1.3 MultiJet o mocy 85 KM i momencie obrotowym 200 Nm. O niskie spalanie dbają takie systemy jak dostępny w standardzie w wersji benzynowej Start&Stop, również bezpłatnie montowany wskaźnik zmiany biegów GSI czy opcjonalny EcoDrive LIVE.

Wnętrze 500L PRO jest kolorowe, świeże i "inteligentne" a od wersji osobowej różnią je tylko dwa miejsca siedzące na tylnej kanapie zamiast trzech. W standardowym wyposażeniu tego modelu znajdziemy m.in. lakierowane zderzaki, centralne sterowanie zamkiem za pomocą pilota w kluczyku, elektryczne przednie szyby, wspomaganie kierownicy czy kolumnę kierownicy regulowaną w dwóch płaszczyznach. Najwyższy poziom bezpieczeństwa podróżujących zapewniają  systemy: ABS z układem wspomagania hamowania awaryjnego BAS, zaawansowany system elektronicznej stabilizacji toru jazdy ESP, który obejmuje system antypoślizgowej stabilizacji napędu ASR/MSR, z ułatwiającą ruszanie pod górę funkcją Hill Holder, progresywne wspomaganie układu kierowniczego DST oraz zapobiegający dachowaniu pojazdu system ERM, a także poduszki powietrzne kierowcy i pasażera oraz poduszki kurtynowe. Najwyższy poziom bezpieczeństwa tego modelu został potwierdzony 5 gwiazdami w testach Euro NCAP. FIAT 500L PRO kosztuje 46 500 PLN netto w wersji benzynowej i 54 500 PLN netto z silnikiem Diesla.

Fiat Professional w swojej ofercie posiada także inne modele samochodów z homologacją ciężarową N1, uprawniającą przedsiębiorców do pełnego odpisu podatku VAT. Należy do nich m.in. FIAT FIORINO Kombi w wersji 4-osobowej, 4-lub 5-drzwiowy, z silnikiem 1.3 MultiJet o mocy 75 KM lub 95 KM.

Wśród modeli z homologacją N1, a więc bez kratki oddzielającej przedział bagażowy, znalazł się także FIAT DOBLÒ Kombi 5-osobowy, 5-drzwiowy, dostępny w dwóch rozstawach osi i aż w 7 wersjach silnikowych. Klienci mogą też wybrać model FIAT SCUDO Kombi 5- lub 6-osobowy, do wyboru z jedną z trzech jednostek napędowych MultiJet o mocach od 90 KM do 163 KM.

Fiat Professional zaprasza przedsiębiorców do zakupu modeli FIAT z homologacją N1 i skorzystania możliwości odliczenia pełnego VAT, zanim zostanie wprowadzona nowa ustawa o VAT. Szczegóły oferty oraz lista dealerów marki dostępna jest na stronie www.fiatprofessional.pl

źródło: Fiat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz