czwartek, 16 sierpnia 2012

Nowa Karta Klienta Mercedes-Benz

Mercedes-Benz dba o wszystkich Klientów, nie tylko nabywców najnowszych modeli. Dlatego też właścicielom nieco starszych samochodów oferuje Kartę Klienta Mercedes-Benz, uprawniającą do licznych atrakcyjnych zniżek oraz szczególnych udogodnień w serwisie.


Specjalna oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów Mercedes-Benz Klasy A, B, C, E oraz ML, starszych niż 4 lata. Wystarczy jedynie zarejestrować swój pojazd na stronie aby bezpłatnie stać się beneficjentem tego atrakcyjnego pakietu.

Posiadacze Karty Klienta otrzymują w Autoryzowanych Serwisach Mercedes-Benz 30%-owy rabat na przeglądy samochodu. Rabat ten dotyczy nie tylko robocizny, ale i niezbędnych materiałów: olejów, filtrów, płynu hamulcowego oraz świec zapłonowych. Taka sama zniżka obejmuje zakup i montaż klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, akumulatora i podstawowych części EconomyLine: alternatorów, wtryskiwaczy, rozruszników i innych.

Poza oszczędnościami finansowymi, Karta Klienta to także liczne korzyści podczas wizyty w serwisie. Gwarantuje ona wykonanie usług tego samego dnia oraz krótki czas oczekiwania na wizytę. Klient wraz z indywidualnie dedykowanym mu doradcą może być obecny przy kontroli stanu technicznego pojazdu oraz zyska możliwość wejścia na warsztat w trakcie naprawy, po której jego auto zostanie umyte.

źródło: Samar.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz