wtorek, 26 lutego 2013

Auto Lider 2012: ŠKODA Rapid premierą roku!

ŠKODA Rapid została Premierą motoryzacyjną roku w prestiżowym konkursie tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”.

Tegoroczna edycja konkursu Auto Lider 2012 była już jedenastą z rzędu. Jest to największy plebiscyt tego typu w Polsce, w którym Czytelnicy głosują na swoich faworytów w różnych kategoriach. Wyniki ogłoszono 21 lutego 2013 roku podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie. W głosowaniu wzięło udział ponad 100 tys. osób.

Za najlepszą Premierę motoryzacyjną uznano ŠKODĘ Rapid. Jest to najważniejsza kategoria całego plebiscytu, w której nagradzane są nowości samochodowe minionego roku. Statuetkę za to wyróżnienie odebrała Klaudyna Gorzan, Koordynator ds. marketingu i PR marki ŠKODA.

„Premiera modelu Rapid, tuż obok najmniejszego w gamie Citigo, była dla nas najważniejszym wydarzeniem 2012 roku. Cieszymy się, że samochód został tak dobrze przyjęty na rynku i doceniony przez Czytelników. Wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider 2012 to dla nas ogromny zaszczyt, a zarazem wyraz uznania i zaufania dla marki ŠKODA” – powiedziała Klaudyna Gorzan.

Rapid zajął także 2. miejsce w kategorii Auta kompaktowe. Jako samochód skierowany głównie do rodzin, jest on idealnym uzupełnieniem palety modelowej, wpasowując się pomiędzy Fabię a Octavię. ŠKODA Rapid to bardzo przestronne auto, wyznaczające nowe standardy w swoim segmencie. Żaden inny pojazd tej klasy nie oferuje tyle miejsca na nogi i głowę oraz tak przestronnego bagażnika (550 litrów).
Plebiscyt Auto Lider 2012 organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k. oraz wchodzące w jego skład redakcje tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”. Partnerami medialnymi są: internetowy serwis motoryzacyjny magazynauto.pl oraz portal interia.pl.

źródło: Skoda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz