wtorek, 19 lutego 2013

ŠKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!

ŠKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku.


Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało mu się wyprzedzić dotychczasowego lidera „Segmentu A – Klasy Mini” w Polsce. W styczniu 2013 roku na najmniejszą ŠKODĘ zdecydowało się aż 424 Klientów. Zapewniło to modelowi prawie 100 szt. przewagi nad kolejnym samochodem w zestawieniu i udział w segmencie na poziomie niemal 28 proc.

Wysoki wynik w styczniu to potwierdzenie świetnego przyjęcia najmniejszej ŠKODY, która poprzedni rok zakończyła na 3. miejscu, pomimo zaledwie 8-miesięcznej obecności na naszym rynku. Samochód zdołał podbić serca wielu kierowców z różnych grup docelowych, a jego popularność wciąż rośnie. Sukces ten jest wynikiem doskonałego skonfigurowania auta, które oferowane jest w bardzo przystępnej cenie.

O przeznaczeniu modelu Citigo świadczy już jego nazwa. Miejski gwar i ciasne uliczki ŠKODA pokonuje z dużą zwinnością i dostojnością. Dodatkowo, samochód posiada bogate wyposażenie i wiele możliwości konfiguracji, co czyni go niebanalnym i niepowtarzalnym. Ceny modelu Citigo z silnikiem 1.0 MPI o mocy 60 KM rozpoczynają się już od 28 990 zł. 75 - konna odmiana auta kosztuje od 31 790 zł.

źródło: Skoda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz