wtorek, 25 września 2012

ŠKODA na targach w Paryżu

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu, który trwać będzie od 27 września do 14 października 2012 roku, ŠKODA zaprezentuje najnowszy model Rapid.


Salon Samochodowy w Paryżu to odbywająca się co dwa lata, jedna z większych imprez motoryzacyjnych w Europie. ŠKODA, kontynuując swoją strategię rozwoju, wprowadza na rynek nowy model Rapid. Samochód ten zadebiutuje w bieżącym tygodniu, właśnie w Paryżu. Auto dopełnia paletę modeli producenta, sytuując się pomiędzy Fabią a Octavią.

„Rapid wprowadza nową klasę ŠKODY i stanowi istotny element w naszej strategii rozwoju 2018. Sądzimy, że w nadchodzących latach samochód ten stanie się naszym najistotniejszym modelem, zaraz za Octavią. Jest to auto dla całej rodziny, oferujące nowoczesną technologię, wysoką wydajność oraz najlepszy stosunek ceny do jakości” - mówi Winfried Vahland, prezes ŠKODY.

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego 2012 w Paryżu, ŠKODA udostępni do oglądania także inne swoje modele. Na stoisku producenta, które zajmuje powierzchnię 2 050 m2 i znajduje się w pawilonie 4, zobaczyć będzie można m.in. Citigo, w wersji 3- i 5-drzwiowej, Fabię Monte Carlo, Yeti, Octavię Combi, Octavię Combi RS, Superba Combi L&K oraz Roomstera.

Realizując ustalony plan rozwoju, ŠKODA buduje największą ofensywę modelową w swojej 117-letniej historii. W najbliższych latach, producent będzie wprowadzał nowy lub ulepszony model średnio co 6 miesięcy, opierając się na rynkach w Europie, ale także na regionach rozwijających się, jak Chiny, Rosja czy Indie.

ŠKODA podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego 2012 w Paryżu:

Lokalizacja: pawilon 4, stoisko 215
Powierzchnia stoiska: 2 050 m2
Konferencja prasowa ŠKODY: 27 września 2012, godzina 9:35
Dni prasowe: 27-28 września 2012
Dni dla zwiedzających: 29 września–14 października 2012

źródło: Skoda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz