czwartek, 5 kwietnia 2012

DS Days: Citroen świętuje 2 lata linii DS i ujawnia plany na przyszłość

Zasługująca na miano prawdziwego sukcesu à la française linia DS stanowi premierowe przedsięwzięcie dla marki obecnej we wszystkich kategoriach rynku. Wyzwanie podjęte dwa lata temu może się dziś poszczycić oferowanymi na rynku modelami DS3, DS4 i DS5, które osiągnęły sprzedaż na poziomie 200 000 egzemplarzy! Jest to znakomita okazja dla zorganizowania DS DAYS od 12 do 14 kwietnia. W programie tych trzech dni prezentacja świata DS dla szerokiej publiczności : wizyty w zakładach produkcyjnych, jazdy próbne, a także zapowiedzi na temat przyszłości linii DS.


Linia DS : 3 modele, 2 lata, 200 000 sprzedanych egzemplarzy

Marzec 2010 : premiera Citroëna DS3 i wraz z nim linii DS, stanowiącej uzupełnienie gamy Marki i otwierającej nowe podejście do klasy samochodów Premium, adresowanej do klientów poszukujących modeli wyróżniających się pod względem stylistyki, budowy, przyjemności jazdy i wyrafinowanej elegancji.

„Citroën jest producentem samochodowym pretendowanym do podjęcia tego ryzyka” podkreśla Dyrektor Generalny Marki Fréderic Banzet, argumentując, że „Citroën jest jedyną marką, która w swojej historii potrafiła pokazać w salonach wystawowych model 2CV obok modelu DS.” Odważne wyzwanie spotkało się z sukcesem potwierdzonym sprzedażą 200 000 samochodów w ciągu dwóch lat. Ambitna linia DS nie zamierza jednak spocząć na laurach i obiecuje przyszłość obfitującą w niespodzianki.

DS DAYS : trzy dni wspólnego świętowania, wspólnej pasji i wspólnych wrażeń pod znakiem linii DS

Ponieważ linia DS to przede wszystkim ogromne przedsięwzięcie ludzi ją tworzących, 13 kwietnia program DS DAYS oferuje szerokiej publiczności wyjątkowe wizyty* w zakładach produkcyjnych trzech modeli DS3, DS4 i DS5 produkowanych we Francji, w Poissy, w Mulhouse i w Sochaux. Jest to niepowtarzalna okazja dla zwiedzających – fanów Marki, klientów i publiczności – którzy będą mogli obejrzeć proces powstawania modeli należących do najwyższej klasy. Na każdym etapie produkcji precyzja wykonywanych operacji i dbałość o szczegóły świadczą o umiejętnościach zespołu produkcyjnego odpowiednio przeszkolonego dla zapewnienia najwyższego poziomu jakości produkcji.

Aby jeszcze bardziej rozsmakować się w linii DS, warto zająć miejsce za kierownicą modelu DS3, DS4 lub DS5. DS DAYS to także wyjątkowa, dostępna dla każdego okazja przetestowania w sieci handlowej wszystkich modeli linii DS. Dla miłośników rajdów WRC zaproszenie na tor Sougy* (koło Orléans) z możliwością wykonania okrążeń testowych za kierownicą specjalnie przygotowanych Citroënów DS3. Ponadto Marka szykuje niespodzianki dla klientów DS, jak chociażby wersję VOD filmu  „Artysta”, którą otrzymają w prezencie. Obchody rozpoczną się 12 kwietnia w międzynarodowym salonie Marki C_42 na Polach Elizejskich, wspaniałym wieczornym koncertem na żywo, retransmitowanym od następnego dnia wyłącznie dla fanów Marki na stronie Citroëna na Facebooku. Z tej okazji Dyrektor Generalny Marki Frédéric Banzet w obecności Prezesa Zarządu Grupy PSA Peugeot Citroën Philippe Varin, uchyli rąbka tajemnicy, ujawniając plany związane z linią DS, i prezentując wizerunek nowego prototypu Numéro 9, który zostanie zaprezentowany w czasie najbliższego Salonu Samochodowego w Pekinie. Frédéric Banzet wręczy również kluczyki właścicielowi 200 000-ego egzemplarza linii DS, modelu DS5!

źródło: Citroen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz