piątek, 27 kwietnia 2012

Nowy wizerunek S-PLUS Sp. z o.o. i otwarcia kolejnych salonów w Polsce

S-PLUS, marka należąca do grupy Auto-Plast Produkt, odświeża wizerunek i zmienia identyfikację wizualną. Zmiany zauważalne będą począwszy od strony www, poprzez materiały reklamowe i edukacyjne, na wystroju i oznakowaniu salonów kończąc. Nowe logo zobaczyć będzie można w nowopowstałych salonach w Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej i w Piasecznie. Kolejne placówki powstają w Gdyni i Kielcach.


Pod marką pierwszej w Polsce sieci zajmującej się Auto Detailingiem oraz usługami typu SMART Repair funkcjonują już 24 placówki. Wraz z nową identyfikacją salonów powstała także nowa strona, na której odnaleźć można szereg technicznych informacji objaśniających usługi. Na stronie znajdują się także pomocne aplikacje umożliwiające każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie oceny stanu estetycznego własnego auta, czy też przeprowadzenie wyceny usług sieci S-PLUS. W galerii odnaleźć można szereg przykładowych realizacji, a w zakładce kontakt szczegółowe informacje o każdej z placówek. Strona zawiera także odwołanie do profilu społecznościowego sieci, na którym odnaleźć można bieżące informacje o realizacjach sieci i rozwoju placówek.

„Zaprojektowane nowe logo oraz pozostałe elementy identyfikacji jeszcze lepiej oddają charakter naszej oferty. Nowoczesne i dynamiczne usługi muszą iść w parze z podobnie odbieraną przez naszych Klientów identyfikacją”.- zaznacza Tomasz Jezierski, Dyrektor Zarządzający Sieci S-PLUS Sp. z o.o.

Mimo wyraźnych spadków w branży motoryzacyjnej usługi oferowane przez Salony S-PLUS cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Stąd też kolejne otwarcie punktów i podpisane umowy z kolejnymi zainteresowanymi otwarciem salonu w nowej lokalizacji. Zaawansowana auto kosmetyka, czyli Auto Detailing oraz szybkie naprawy estetyczne określane, jako SMART Repair są bardzo pożądane przez indywidualnych użytkowników aut, floty czy szeroko rozumiany auto handel.

„Wbrew niektórym opiniom - Polacy coraz częściej dbają o samochody, chcą, aby ich - nawet używane auto - wyglądało jak nowe. Taki jest właśnie efekt naszych usług. W czasach, kiedy coraz trudniej sprzedać samochód istotniejszy również staje się jego stan. Zadbane auto sprzedaje się lepiej i szybciej.” – mówi Tomasz Jezierski, Dyrektor Zarządzający Sieci S-PLUS Sp. z o.o.
W najbliższych dniach przedstawiciele poszczególnych placówek Sieci S-PLUS zaprezentują swoje usługi w wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju. Mobilne drużyny techników przeprowadzać będą proste i szybkie usługi wraz z wyceną estetyczna pojazdów. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej akcji Mobilny PIT STOP. 

S-PLUS to pierwsza w Polsce sieć rozwijana w systemie franchisingowym, zajmująca się usługami SMART Repair oraz Auto Detailingu. Usługi znajdują coraz większe zainteresowanie wśród przedstawicieli branży motoryzacyjnej, pasjonatów oraz użytkowników pojazdów każdego typu. Do sieci S-PLUS należą obecnie 24 placówki zlokalizowane w różnych regionach Polski. 
Auto Detailing to kompleksowy proces kosmetyki samochodowej, w wyniku którego auto jest doprowadzane pod względem czystości do stanu jak najbliższego fabrycznemu. Obejmuje on zarówno bardzo dogłębne odkurzanie i pranie wnętrza pojazdu jak również mycie z zewnątrz wraz z odświeżeniem powłoki lakierniczej w procesie polerowania. Detailing wnętrza umożliwia usunięcie śladów dotychczasowej eksploatacji w tym plam i innych trudnych zabrudzeń. Z wykorzystaniem najnowszych technologii możliwe jest również usunięcie nieprzyjemnych zapachów (w tym zapachu dymu papierosowego papierosów). Detailing z zewnątrz to dużo więcej niż usunięcie typowych zabrudzeń. Stosowany przez Salony S-PLUS proces umożliwia pozbycie się lotnej rdzy, owadów czy smoły. Istotnym elementem Auto Detailingu jest proces polerowania powłoki lakierniczej. W zależności od zastosowanego programu polerowania powierzchnia poddawana jest nabłyszczaniu bądź dogłębnemu usunięciu głębszych rys i zmatowień lakieru.

SMART Repair – szybkie naprawy estetyczne. Naprawy te obejmują lakierowanie SPOT (usuwanie rys i otarć lakieru poprzez miejscowe lakierowanie), usuwanie wgnieceń bez konieczności późniejszego lakierowania, naprawy tapicerek materiałowych i welurowych (wypalenia, rozdarcia), naprawy i regenerację tapicerek skórzanych oraz kierownic (barwienie wytartych elementów, uzupełnianie ubytków). Naprawa plastikowych elementów samochodu (spawanie plastiku, uzupełnianie ubytków, odtwarzanie koloru i struktury materiału). SMART Repair to również naprawa uszkodzeń szyb klejonych np. odprysków czy niewielkich pęknięć. Główną przewagą napraw typu SMART nad klasycznymi metodami jest maksymalne skrócenie czasu naprawy oraz minimalizowanie obszaru, na którym jest wykonywana. SMART Repair to naprawy nie wymagające demontażu uszkodzonych elementów.

źródło: S-Plus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz