poniedziałek, 14 maja 2012

ŠKODA Citigo na Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie 2012

ŠKODA Citigo jest obecna podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2012 (IIHF WM 2012). Świeża, młoda, zwinna, oferująca nowoczesne technologie, ŠKODA Citigo jest dostępna u europejskich dealerów już od maja 2012 r.


Pierwszy samochód ŠKODY reprezentujący segment miejskich aut kompaktowych prezentuje się wielomilionowej publiczności podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Fani tego sportu oglądają wersję pięciodrzwiową, w białym kolorze (chic candy white).

Pod koniec 20111 roku, ŠKODA Citigo miała swój niezwykle udany debiut na rodzimym, czeskim runku. Trzydrzwiowy model natychmiast został okrzyknięty “najlepszym samochodem miejskim” w plebiscycie “Samochód Roku 2012”.

"W tym roku prezentujemy Citigo, które poszerza paletę oferowanych przez nas modeli", powiedział CEO ŠKODY, Winfried Vahland. "To świeży i nowoczesny samochód, który cechują zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki temu modelowi, będziemy kontynuować sukces, jaki marka ŠKODA odnosi w ostatnich latach. Podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2012, Citigo ma okazję, by zaprezentować się z najlepszej strony przed ogromną, wielomilionową publicznością".

Nowy samochód ŠKODY oferuje również wzorcowy poziom bezpieczeństwa, potwierdzony maksymalną notą pięciu gwiazdek przyznawaną przez Euro NCAP po przeprowadzeniu testów zderzeniowych. Więcej informacji na temat udziału marki ŠKODA w Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie znajduje się na stronie: www.skoda-auto.com.

źródło: Skoda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz