piątek, 20 lipca 2012

Fiat i Lang Team zapraszają do Bytowa na wyścigi w kolarstwie szosowym amatorów

Kolarski duet Fiat i Lang Team nie zwalniają tempa! Nie opadły jeszcze emocje po 69. Tour de Pologne, a Lang Team wspólnie z Fiat Auto Poland serwują fanom kolarstwa kolejną wyścigową ucztę. Już 21 lipca w Bytowie w ramach Pucharu FIAT Lang Team będą rywalizować duety. Impreza jest otwarta zarówno dla zawodowców i amatorów.


21 lipca w Bytowie odbędą się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosportu w jeździe parami na czas w ramach Pucharu FIAT Lang Team. Wszystkich amatorów kolarstwa nie posiadających licencji zapraszamy również do udziału, w ramach wyścigu o Puchar Burmistrza Bytowa. Do pokonania została wyznaczona trasa z Bytowa do Studziennic i z powrotem, o łącznej długości 23,8 kilometra.

Bytów to miasto z wielkimi tradycjami kolarskimi. To właśnie tutaj pierwsze kroki ku zawodowemu kolarstwu stawiał Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team, który za młodych lat jeździł w Ludowym Zespole Sportowym Baszta Bytów, a później organizował w tym mieście wiele wyścigów. Klub Baszta funkcjonuje do dziś, a na starcie napewno zobaczymy wielu reprezentantów w charakterystycznych niebieskich strojach.

Przypominamy, że w kalendarzu Pucharu Fiat Lang Team została jeszcze runda w Rzeszowie. To właśnie tam, 8 września, poznamy zdobywcę głównej nagrody. Na mecie w stolicy Podkarpacia organizatorzy wręczą najlepszemu zawodnikowi Pucharu Fiat Lang Team profesjonalny, wyczynowy rower szosowy o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Zapraszamy na stronę przeznaczoną dla miłosników kolarstwa zainteresowanych startem w Pucharze Fiat Lang Team: http://pucharfiatlangteam.pl/

źródło: Fiat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz