czwartek, 12 lipca 2012

Zmiany personalne w Oplu

Wojciech Mieczkowski dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży Opla w Polsce, z dniem 1 sierpnia 2012 obejmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Posprzedażnej General Motors Poland. Zastąpi na tym stanowisku Petera Fahrniego, który obejmie podobną funkcję w Szwajcarii.


Wojciech Mieczkowski rozpoczął pracę w General Motors w 1994 roku w dziale sprzedaży. Od 2000 roku kierował Działem Obsługi Klienta, tworząc i odpowiadając za jego oddział w Luton, w Wielkiej Brytanii. Od 2002 roku z sukcesem zarządzał Działem Sprzedaży Flotowej i Samochodów Dostawczych. W kwietniu 2006 roku przejął odpowiedzialność za wielomarkowy dział Obsługi Posprzedażnej marek Opel, Chevrolet i Saab. W 2009 zajął stanowisko dyrektora Obsługi Posprzedażnej Opla. W 2010 roku objął funkcję dyrektora Sprzedaży Opla, którą z powodzeniem pełni do dziś.

Wojciech Mieczkowski urodził się w roku 1965. Studiował na Wydziale Germanistyki oraz Wydziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Brał udział w programach dla kadry menedżerskiej w ramach GM Academy oraz w Programie INSEAD z zakresu Marketingu Międzynarodowego w Fontainebleau we Francji.

Jest żonaty, ma córkę. Pasjonuje się tenisem, aktywnie uczestnicząc w amatorskich rozgrywkach.

źródło: Opel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz